Schmitz Cargobull AG

Rok produkcji:
2017

więcej informacji

brak ukrytych kosztów
zarezerwuj teraz

85,00 zł za dobę
Brutto
Opis

Schmitz Cargobull to jeden ze światowych liderów w produkcji naczep. Zapewnia szerokie spektrum pojemnych i ekonomicznych w eksploatacji produktów, które pozwalają na przewóz dowolnych gabarytowo towarów o dużej wadze. Firma instaluje nadwozia furgonowe V.KO w przypadkach nawet 3,5-tonowego samochodu dostawczego.

 

Nadwozia te produkowane są w standaryzowanych rozmiarach w formie pakietu elementów. Ściany naczep powstają z dodatkiem wzmocnionego, stalowego poszycia zewnętrznego. Natomiast ściany we wnętrzu naczepy wykonywane są z laminatu poliestrowo-szklanego. Dach zbudowany jest z półprzejrzystego tworzywa sztucznego, które zapewnia dobre doświetlenie ładowni naturalnym światłem bez potrzeby dodatkowego oświetlenia. Między ściankami zewnętrznymi i wewnętrznymi wtryskiwana i pieniona jest pianka poliuretanowa. Poszycia ścian i drzwi mają grubość od 20 do 30 mm i produkowane są w ściśle kontrolowanych warunkach termicznych i ciśnieniowych.

 

Schmitz Cargobull to gwarancja kontroli warunków termicznych we wnętrzu naczepy. Firma posiada szeroki wachlarz portfolio wyrobów związanych z zabudową pojazdów ciężarowych i dostawczych. Od lat oferuje większym firmom transportowym sprawdzone rozwiązania, które pomagają użytkownikom w efektywnym przewozie i ekonomicznej eksploatacji. Stanowią one doskonały wybór z perspektywy każdego przedsiębiorcy, któremu zależy na szybkim i bezawaryjnym transporcie.

Dane techniczne
Rok produkcji
2017