mielewczyk
serwis

Od lat zajmujemy się mechaniką. Zapewniamy skuteczny serwis zarówno dla samochodów osobowych, dostawczych jak i ciężarowych. Świadczymy również usługi związane z pomocą drogową w okolicach Dzierżążna. Jeśli jesteś w trasie i znalazłeś się w potrzebie – skontaktuj się z nami! W razie awarii postaramy się udzielić Ci błyskawicznej pomocy. Wystarczy, że poinformujesz nas telefonicznie o zaistniałej sytuacji. Zajmiemy się Twoim samochodem, a także zaoferujemy Ci wszelką pomoc w atrakcyjnej cenie.

Mechanika pojazdów

Zatrudniamy wyłącznie specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie mechaniki samochodowej i korzystamy z szeregu sprawdzonych narzędzi, w tym diagnostyki komputerowej. Niezwłocznie znajdziemy przyczynę usterki i zaproponujemy Ci skuteczne rozwiązanie. Każdy klient otrzymuje wybór, jakie części i materiały będą wykorzystane w czasie prac serwisowych. Pozwala to obniżyć koszty napraw – przy czym gwarantujemy zachowanie wysokiej jakość usług. Obsługujemy również floty w zakresie bieżących napraw oraz likwidacji szkód komunikacyjnych.

Serwis samochodów osobowych i ciężarowych - Dzierżążno

Gwarantujemy przystępne ceny za wykonaną pracę i solidny, bardzo dobrze wyposażony warsztat. Terminy realizacji dostosujemy ściśle do Twoich potrzeb. W odróżnieniu od innych firm, nie mamy problemów z zamówieniem konkretnych części, gdyż sami zajmujemy się ich dystrybucją i sprzedażą. Korzystamy w tym zakresie wyłącznie z asortymentu renomowanych producentów. Jeśli masz dowolne pytanie, nasi pracownicy pomogą Ci w doborze oraz zamówieniu potrzebnych elementów, a także rozwieją wszelkie wątpliwości! Sprawdź sam!

Pomoc drogowa - Kaszuby

Oferujemy szybki, sprawny i bezproblemowy transport samochodów, które uległy nagłej awarii, czy też uszkodzeniu, w wyniku wypadku drogowego lub stłuczki. Zapewniamy holowanie, transport lawetą, diagnozujemy usterki i proponujemy optymalne rozwiązania. Zapewniamy fachową pomoc w każdej nieprzewidzianej sytuacji na drodze, szybko i w konkurencyjnej cenie. Działamy na terenie Kaszub i okolic, jak również w Trójmieście. Budujemy wizerunek naszej firmy na jakości, niezawodności i dyspozycyjności. Gwarantujemy, że Twój samochód jest pod dobrą opieką.