mielewczyk
serwis

Od lat zajmujemy się mechaniką. Zapewniamy skuteczny serwis zarówno dla samochodów osobowych, dostawczych jak i ciężarowych. Świadczymy również usługi związane z wypożyczaniem samochodów w okolicach Dzierżążna. Jeśli jesteś w trasie i znalazłeś się w potrzebie – skontaktuj się z nami! W razie awarii postaramy się udzielić Ci błyskawicznej pomocy. Wystarczy, że poinformujesz nas telefonicznie o zaistniałej sytuacji. Zajmiemy się Twoim samochodem, a także zaoferujemy Ci wypożyczenie auta w atrakcyjnej cenie.

Mechanika pojazdów

Zatrudniamy wyłącznie specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie mechaniki samochodowej i korzystamy z szeregu sprawdzonych narzędzi, w tym diagnostyki komputerowej. Niezwłocznie znajdziemy przyczynę usterki i zaproponujemy Ci skuteczne rozwiązanie. Każdy klient otrzymuje wybór, jakie części i materiały będą wykorzystane w czasie prac serwisowych. Pozwala to obniżyć koszty napraw – przy czym gwarantujemy zachowanie wysokiej jakość usług. Obsługujemy również floty w zakresie bieżących napraw oraz likwidacji szkód komunikacyjnych.

Wypożyczanie samochodów Dzierżążno i serwis

Gwarantujemy przystępne ceny za wykonaną pracę i solidny, bardzo dobrze wyposażony warsztat. Terminy realizacji dostosujemy ściśle do Twoich potrzeb. W odróżnieniu od innych firm, nie mamy problemów z zamówieniem konkretnych części, gdyż sami zajmujemy się ich dystrybucją i sprzedażą. Korzystamy w tym zakresie wyłącznie z asortymentu renomowanych producentów. Jeśli masz dowolne pytanie, nasi pracownicy pomogą Ci w doborze oraz zamówieniu potrzebnych elementów, a także rozwieją wszelkie wątpliwości! Sprawdź sam!