Mechaniczne

pokaż kategorie

Części mechaniczne

Każdy z układów tworzących samochód zbudowany jest drobnych, poszczególnych części mechanicznych. Tworzą one razem całość, jednak wpływają na siebie wzajemnie i przez to powinniśmy dbać o dobry stan każdego z nich.

 

W odróżnieniu od elektroniki, wymagają one innego rodzaju pielęgnacji. W przypadku elektryki z reguły w razie wystąpienia usterki, niezbędna jest wymiana całego systemu. Z kolei z perspektywy części mechanicznych możliwa jest regeneracja lub naprawa poszczególnych elementów. Z reguły starsze pojazdy, a także samochody ciężarowe, posiadają więcej komponentów opartych na pneumatyce oraz częściach mechanicznych. W praktyce najczęściej charakteryzują się one o wiele większą wytrzymałością i wymagają rzadszych wymian.

Części mechaniczne samochody ciężarowe

Od lat specjalizujemy się w serwisie oraz dostarczaniu zamienników dla samochodów ciężarowych. Części mechaniczne najczęściej wymagają wymiany elementów składowych. Dlatego zapewnimy Ci dostęp do szerokiego spektrum produktów, które mogą okazać się nieocenione w przypadku serwisu lub naprawy praktycznie każdego samochodu. Większość naszych podzespołów wykonana jest ze stali nierdzewnej bądź ocynkowanej, a także litej gumy w standardzie europejskim EPDM. Sprzedajemy także wysokiej klasy pasy poliestrowe.

 

Części mechaniczne charakteryzują się ogromnym wachlarzem zastosowań, rodzajów oraz przeznaczeń. Z tego względu, w razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu z działem obsługi klienta. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości i doradzimy Ci przy zakupie!