mielewczyk
serwis

oferta serwisu

Szukasz profesjonalistów, którzy zadbają o Twój pojazd?

Oferujemy kompleksowe usługi związane z serwisem samochodowym!

Charakteryzuje nas indywidualne podejście do każdego auta. Mamy wysokie standardy i zaplecze techniczne, które pozwala nam obsługiwać wiele modeli samochodów. Zapewniamy szerokie spektrum usług z zakresu mechaniki samochodowej, blacharstwa, lakiernictwa, zajmiemy się także elektroniką w Twoim pojeździe. Przeprowadzamy konieczne prace naprawcze aut osobowych, choć kładziemy główny nacisk na samochody ciężarowe oraz dostawcze.

Posiadamy specjalistyczne narzędzia i oprogramowanie diagnostyczne, które umożliwia dokładną analizę każdego samochodu. Wykonujemy pełen zakres serwisu klimatyzacji na terenie Dzierżążna i dostarczamy części samochodowe. Zidentyfikujemy zakres szkód, znajdziemy przyczynę usterki, a także wdrożymy jak najlepsze rozwiązania, z których będziesz zadowolony. Kompetentny mechanik samochodowy nie poprzestaje na wymianie części na nowe! Jeśli awaria zdarzyła Ci się na drodze i nie możesz sam dostarczyć samochodu do naszych mechaników, oferujemy też usługę holowania, lawety i szeroko pojętej pomocy drogowej na terenie Kaszub. Działamy sprawnie i kompleksowo.

Części samochodowe Dzierżążno

Od lat zajmujemy się pracą z częściami samochodowymi, serwisem pojazdów, a także elektroniką wewnątrz każdego auta. Posiadamy ogromne doświadczenie, które umożliwia nam naprawę dowolnego typu szkód. Nieważne, czy jest to drobne stłuczenie, otarcie drzwi, uszkodzona klimatyzacja, odpryski lakieru, problemy z elektroniką czy korozja – dostarcz nam swój samochód, a my wyeliminujemy wszelkie mankamenty zarówno w aspekcie wizualnym, jak i technicznym.

Przeprowadzamy szczegółową diagnostykę każdego z elementów w pojeździe. Korzystamy nie tylko z naszej wiedzy, ale i ze specjalistycznego oprogramowania diagnostycznego, które pozwala nam wychwycić wszelkie usterki i uszkodzenia, które mogą wpłynąć nie tylko na komfort, ale także bezpieczeństwo w trakcie jazdy. Zajmiemy się kompleksowym sprawdzeniem podwozia oraz naprawą układów hamulcowych każdej marki. Świadczymy również usługi z zakresu regeneracji części samochodowych.

Szerokie spektrum usług związanych z serwisem samochodowym

Obecnie auta posiadają zróżnicowaną specyfikację techniczną, są wypełnione elektroniką i w zasadzie wymagają od mechanika samochodowego specjalizacji w niejednej dziedzinie. Z tego względu zatrudniamy szereg specjalistów, którzy posiadają odpowiednie certyfikaty, a także mają lata doświadczenia praktycznego w motoryzacji. Jest to element niezbędny w celu zapewnienia każdemu klientowi gwarancji, że jego problem zostanie rozwiązany.

Oferujemy profesjonalny serwis klimatyzacji, a także zaopiekujemy się kwestiami związanymi z estetyką pojazdu. Zadbamy o wymianę czynnika chłodzącego, oczyścimy wnętrze i zajmiemy się dezynfekcją. Jeśli samochód wygląda na zaniedbany lub lata świetności ma już za sobą, to na Twoje życzenie postaramy się odjąć mu kilka lat. Mamy świadomość, że pojazd to nie tylko środek transportu. Każdy element z jego części składowych jest istotny, zarówno pod kątem walorów estetycznych, technicznych, jak i wynikającego z nich komfortu jazdy. Sprawdź nasze możliwości i zostaw swoje auto pod naszą opieką!!